Davetiye Sözleri

>>    Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “Evet”imizi. Ne çok isteriz şahitliğinizi! Sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.
>>    Düğün törenimize katılmanız bizim için bir onurdur. Sevinci birlikte paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. İçtenlikle davetlisiniz!
>>    İkimizin de yaşadığı yolculuğu aynı şekilde paylaştınız. Sizin varlığınız olmadan, bu düğünün neşesi eksik olur. Sizleri düğünümüzde bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.
>>    Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
>>    Bu düğün dostlar olmadan olmaz. Bütün sevdiklerimizi yanımızda görmek, bu kutlu günü doya doya yaşamak istiyoruz. Düğünümüzde siz sevdiklerimizi olması bizi çok mutlu edecektir.
>>    Bizi birbirimize bağlayan sonsuz aşk çemberinin içinde, evlilik kararı aldık. Bu kararı siz dostlarımızla en güzel şekilde kutlamak bizi memnun edecektir. Düğünümüze davetlisiniz.
>>    Ellerimizin hiç ayrılmayacağı bu kutsal günde yanımızda olmanızı çok isteriz. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmek ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.
>>    Duymayan kalmasın, evleniyoruz. Bu güzel günde bütün dostlarımızı ve arkadaşlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.
>>    Aşk evimiz oldu, mutluluk çatımız. Saygımız yastık, sevgimiz yorgan. Evleniyoruz! Bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmayı, paylaştıkça çoğalacak mutluluğumuza ortak olmanızı çok isteriz.
>>    Dün nişan yarın düğün. Üç günlük dünyadan kaldı bir gün. Gelin bu günü doya doya hep birlikte yaşayalım. Düğünümüzde siz dostlarımızı aramızda görmekten çok memnun olacağız.
Sosyal Medyada Paylaşılan Davetiye Sözleri
>>    Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.
>>    Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.
>>    Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.
>>    İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
>>    Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.
Şairane Davetiye Sözleri
>>    Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
>>    Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.
>>    Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.
>>    Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?
>>    Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!
>>    Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.
>>    Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece.
>>    “Şimdi şiir bence senin yüzündür. Şimdi benim tahtım senin dizindir. Sevgilim, saadet ikimizindir”

Klasik Davetiye Sözleri


>>    Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    06 Ocak 2018 Cumartesi Günü Sevgi Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
>>    Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.
>>    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.
>>    Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.
>>    Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
>>    Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Komik Davetiye Sözleri


>>    Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
>>    Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
>>    Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!
>>    Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler
>>    Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik
>>    Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?
>>    Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.
>>    Birbirlerine aşık olan ve de evlenmeye karar veren çiftin hem duygusal hem de eğlenceli hikayesi çok yakında. Sakın kaçırmayın.
>>    TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla karımı seveceğime; alışveriş mağazalarından, moda dergilerinden, en güncel dedikodulardan daha fazla kocamı seveceğime söz veriyorum! Sözümüze şahit olmaya sizi de bekliyoruz.

Duyulmamış Davetiye Sözleri


>>    Fevkalade bir gecede, gündüzün makyajının aktığı vakitlerde, iki insanın bir araya gelmesini görmekten ziyade; beyaz ve siyahın, çikolata ile kaymağın, yani mutluluğun dans edişine tanık olmak isterseniz şayet, sizleri düğünümüzde görmekten onur duyacağız.
>>    Nefesleri kesen bir başlangıçla yola çıktık, sonsuza gidiyoruz. Hayatımızın en önemli gününde sizi de yanımızda görmek istiyoruz.
>>    Sevgi denilen kervana bindik, aşk denen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik! İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik.
>>    Denizler durulmaz dalgalanmadan. Umutlar yeşermez sevgi olmadan. Yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan. Mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan.
>>    Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize. Ne güneşi istiyoruz karanlığımıza. Çok değil, sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza.
>>    Sevdik, güvendik birbirimize. Karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize. Hepinizi bekliyoruz düğünümüze!
>>    Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin her şeyin üstünde geleceğine bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak düğünümüze sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.
>>    Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
>>    Ellerimizi ve birbirimizi bırakmamaya söz verdik. Hayatımızın en güzel ve en anlamlı gününde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
>>    Evet! Evet! Evet! Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.
>>    Biri oğlan biri kız. Biri damat, biri gelin kızımız. Evleniyorlar ahali, kalmasın duymayanınız. Davetlisiniz bu düğüne, işi gücü bırakıp düğüne koşturasınız.

Romantik Davetiye Sözleri


>>    Aşk yağmuru altında, birlikte keyifle yürümeye karar verdik. Sizleri de yanımızda istiyoruz.
>>    Sevgi kuşağından geçip, göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Eylül akşamında evlenme kararı aldık. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
>>    Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle.
>>    Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi. Tutunup sevdamıza, yaşadık sevgimizi. Şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi! Düğün törenimize bekliyoruz hepinizi.
>>    Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde; sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
>>    Aşk havuzunu doldurduk sevdamızla, geleceğimizi hazırlıyoruz emin adımlarla! Bu mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
>>    Aşk yağmuru altında, birlikte keyifle yürümeye karar verdik. Sizleri de yanımızda istiyoruz.
>>    Sevgi kuşağından geçip, göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Eylül akşamında evlenme kararı aldık. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
>>    Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle.
>>    Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi. Tutunup sevdamıza, yaşadık sevgimizi. Şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi! Düğün törenimize bekliyoruz hepinizi.
>>    Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde; sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
>>    Aşk havuzunu doldurduk sevdamızla, geleceğimizi hazırlıyoruz emin adımlarla! Bu mutlu dünyamızda, ilk adımı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
>>    Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o gün! Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız.
“Düğün davetiyesine ne yazılır” sorusu senin ve müstakbel eşinin de kafasını kurcalıyor mu? Davetlilerinize evlendiğiniz için ne kadar mutlu olduğunuzu anlatacak kısa düğün davetiye sözleri bulmak gerçekten zor iş. En güzel düğün davetiye yazılarını senin için derledik. Oku, seç, beğen, kullan!

Klasik Davetiye Sözleri


>>    Sen ve müstakbel eşin; görkemli bir mekanda evlenecekseniz, büyüleyici detaylar, birbirinden şık davetlilerle dolu bir düğününüz olacaksa, kabarık bir gelinlik ve şık bir smokin giyecekseniz, o halde davetiyeniz de, içerisindeki sözlerde aşkınızın asaletini yansıtacak sadelikte olmalı.
>>    Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    06 Ocak 2018 Cumartesi Günü Sevgi Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
>>    Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.
>>    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.
>>    Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.
>>    Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
>>    Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Komik Davetiye Sözleri
>>    Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
>>    Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
>>    Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!
>>    Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere… Yapımcılar: Aileler
>>    Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik
>>    Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?
>>    Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.
>>    Birbirlerine aşık olan ve de evlenmeye karar veren çiftin hem duygusal hem de eğlenceli hikayesi çok yakında. Sakın kaçırmayın.
>>    TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla karımı seveceğime; alışveriş mağazalarından, moda dergilerinden, en güncel dedikodulardan daha fazla kocamı seveceğime söz veriyorum! Sözümüze şahit olmaya sizi de bekliyoruz.

Duyulmamış Davetiye Sözleri


>>    Fevkalade bir gecede, gündüzün makyajının aktığı vakitlerde, iki insanın bir araya gelmesini görmekten ziyade; beyaz ve siyahın, çikolata ile kaymağın, yani mutluluğun dans edişine tanık olmak isterseniz şayet, sizleri düğünümüzde görmekten onur duyacağız.
>>    Nefesleri kesen bir başlangıçla yola çıktık, sonsuza gidiyoruz. Hayatımızın en önemli gününde sizi de yanımızda görmek istiyoruz.
>>    Sevgi denilen kervana bindik, aşk denen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik! İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik.
>>    Denizler durulmaz dalgalanmadan. Umutlar yeşermez sevgi olmadan. Yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan. Mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan.
>>    Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize. Ne güneşi istiyoruz karanlığımıza. Çok değil, sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza.
>>    Sevdik, güvendik birbirimize. Karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize. Hepinizi bekliyoruz düğünümüze!
>>    Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
>>    Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin her şeyin üstünde geleceğine bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak düğünümüze sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.
>>    Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
>>    Ellerimizi ve birbirimizi bırakmamaya söz verdik. Hayatımızın en güzel ve en anlamlı gününde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.
>>    Evet! Evet! Evet! Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.
>>    Biri oğlan biri kız. Biri damat, biri gelin kızımız. Evleniyorlar ahali, kalmasın duymayanınız. Davetlisiniz bu düğüne, işi gücü bırakıp düğüne koşturasınız.

İddialı Davetiye Metinleri


>>    Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?
>>    Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?
>>    Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
>>    Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.
>>    Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

Nikah Davetiyesi Sözleri


>>    Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
>>    Göklerde kıyılan nikahımızın, yeryüzündeki mutluluğunun yaşanacağı bu kutlu günde, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
>>    Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Nikah törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
>>    Acı tatlı günleri bir ömür birlikte paylaşmak için uzun bir yola çıkmak üzereyiz. Nikah törenimizde sizleri de görmek isteriz.
>>    Müşterek yaşantımızın başlangıcı olan nikah törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
>>    Hayata bağlanmışız sımsıkı seninle. Herkesi kıskandıracak bir sevgi bizimkisi, yok hiç kimsede. Bu sevgiyi resmiyete dökeceğimiz bu günde sizleri de nikahımızda görmek dileği ile…

Kısa Davetiye Sözleri


>>    Gönül ferman dinlemedi; biz evleniyoruz! Sizleri de düğünümüze bekliyoruz.
>>    Birbiri için çarpan bu kalplere şahitlik etmeniz için düğünümüze bekliyoruz.
>>    Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.
>>    Evleniyoruz! Yanımızda olmanız bizi çok mutlu edecektir. Düğünümüze bekleriz.
>>    Sevdik birbirimizi, evlendirin dedik bizi. Bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri.
>>    İyi müzik, bedava yemek ve de sürprizler için sizi düğünümüze bekliyoruz.
>>    Bekarlığa veda edip, ortak bir yaşama adım attığımız bu önemli günde sizi de aramızda görmeyi isteriz.
>>    Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle…
>>    Düğün törenimizi onurlandırmanızdan sonsuz mutluluk duyarız.
>>    Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.
>>    Masallar gerçeğe gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.
>>    Yeni bir hayata “Merhaba” derken siz dostlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
>>    Ev-le-ni-yo-ruz! Siz değerli dostlarımızı düğünümüzde görmek dileğiyle.

Sünnet  Davetiye Sözleri

 •  - Ailemin tek oğluyum, babamın sağ koluyum. Büyüdüm adam oluyorum, laf aramızda kalsın birazcık korkuyorum. Sünnet düğünüme hepinizi bekliyorum.
 •  - Bizi sünnet ediyorlar, hiç acımaz diyorlar. başa gelen çekilir, fazlası kesilir. Eğer teşrif ederseniz acımız hemen kesilir...
 • Sünnet Sözü-003 - Başıma giydim bir fes, aniden oldum prens, korkmuyorum sünnetçi amca dilediğin kadar kes. Bu mutlu günümde buyursun gelsin herkes...
 •  - Ey Muhammed ümmeti, Hz. Peygamberimizin güzel sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum, Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.
 •  - Allah’ın emriyle olacağız sünnet, Sünnet olmayan göremez cennet, Çok rica ederiz sünnetçi amca, Vaziyeti biraz idare et.
 • - Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Eğer sünnet olmazsan, Sana kız yok dediler...
 •  - Sünnet düğününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 •  - Biraz korkum olacak, biraz rengim solacak. Sünnetçi amca gelip, bir parçacık alacak. Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak. Biliyorum en bahtiyar Annem ile Babam olacak.
 •  - Öyle bir köprüdür ki geçmek gerek, Her müslüman gelsin görsün, Sünnet olup erkek olacak, Gelirseniz mutlu kalacak.
 •  - Biricik oğlumuz Murat’ın Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 •  - Biricik oğlumuz Serkan diyor ki; Halalar, teyzeler, amcalar, gelin beni yalnız koymayın. Kesecekmiş aman şaka sanmayın. Sünnetim var, yalnız bırakmayın. Biraz da korkuyorum yanlış anlamayın.
 •  - Hz. Peygamberin emridir sünnet, bana da nasip oldu bu mürvet. Duyanlar duymayanlara duyursun, Arzu eden herkes sünnetime buyursun.
 •  - Büyüdüm erkek oluyorum, Bu mutlu günüme tüm sevenlerimi bekliyorum.
 •  - İyi günde ve kötü günde bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun sünnet merasimine bekliyoruz.
 •  - Oğlumuz İlhan diyor ki; Beni seven herkesi sünnet düğünüme bekliyorum.
 •  - Oğlumuz Yusuf diyor ki; Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim, Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
 •  - Oğlumuz Burak diyor ki; Erkekliğin şartı ikidir. Birincisi sünnet olmak, ikincisi asker olmak. Şimdi sünnet oluyorum, sonra da asker olurum.
 •  - Oğlumuz Alper diyor ki; Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, istediğin kadar kes.
 •  - Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz sünnet düğünümüze.
 •  - Oğlumuz Yiğit diyor ki; Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim, Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
 •  - Hz. Muhammed’in emridir sünnet, Bana da nasipmiş bu mürvet, Duyan duymayana duyursun. Sevabına nail olmak isteyen bu mutlu günüme buyursun. Ellerinizden öperim sizleri de sünnetime beklerim.
 •  - Biricik oğlumuz Yiğit’in, Sünnet düğününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 •  - Oğlumuz Barış diyor ki; Çocukluğa elveda, Delikanlılığa merhaba, Renk katın günümüze, Gelin dostlar sünnetimize...
 •  - Oğul can paresi, oğul ciğer köşesi, yuvamın neşesi, gönlün çiçek bahçesi, gözlerin ağlamasın, ömrün hiç dert saklamasın, kuş olup uçsan da elimden, mis kokun bende kalsın, en güzel rüyalarda uyu, en parlak yarınlarda büyü, varlığın en büyük huzurum, senden eksik olmasın, iyiler seni bulsun, kötüler uzak dursun, sünnetin kutlu olsun.
 •  - Biricik oğlumuz Can diyor ki; Dünyada KURAN, ahirette İMAN, geldik dünyaya müslüman, müslümanlığın şartı sünnet, bana da nasipmiş bu mürvet. Sünnetimize bekleriz, ailemiz adına teşekkür ederiz.
 •  - Yüce dinimiz emretmiş, duydum ki bu sünnetmiş. Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.
 • - Oğlumuz Yiğit Efe sünnet oluyor, Bu mutlu gününde sizleri de yanında görmek istiyor.
 •  - Öyle bir köprü ki geçmem gerek. Türk oğlu Türk’üm değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet. Herkes görsün nasıl olunurmuş erkek.